e-mail:
Heslo:
Ešte u nás nemáte zákaznícke konto? Zaregistrujte sa tu!
01

kto sme? najväčší predajca a výrobca

Naša spoločnosť Signet Plus spol. s r.o. bola založená na prahu nového milénia v roku 2000. Naša Česká pobočka funguje od roku 2007. Zmysel našej práce vidíme v množstve spokojných klientov, ktorých počet stále narastá.

Naša spoločnosť má dominantné a výhradné postavenie medzi dodávateľmi papierových tašiek. Na domácom trhu zásobujeme vyše 1000 klientov, poznajú nás aj v Česku, Rakúsku, Poľsku a Nemecku.

02

NAŠA FILOZOFIA stabilita a know-how

Hlavnou filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkom komplexné služby v oblasti balenia a potlače finálnych výrobkov. Na rozdiel od garážových firiem sme stabilní, máme skúsenosti a know-how.

Naše krédo je spoľahlivosť-kvalita-profesionalita. Spoľahlivosť: to čo sľúbime splníme to čo nevieme splniť zásadne nesľubujeme. Kvalita: ponúkame tašky najvyššej kvality na slovenskom trhu. Papier vysokej gramáže a 100% prevedenie. Profesionalita: naša firma sa špecializuje na predaj papierových tašiek a sáčkov, preto Vám okamžite vieme zareagovať na akýkoľvek dopyt.

Všetky naše produkty máme na sklade v paletových množstvách, sme rýchli a spoľahliví.

03

ČO PONÚKAME? najširší sortiment

Základná ponuka, ktorú nájdete v e-shope je celoročne k okamžitému odberu. Okrem tohto sortimentu vyrábame aj tašky na objednávku , ktoré sú v rôznych rozmeroch a prevedeniach podľa konkrétnej predstavy klienta. Sme schopní vyhovieť akejkoľvek požiadavke.

Papierové tašky, ktoré naša spoločnosť poskytuje môžeme rozdeliť do týchto základných skupín: Standard, Style, Flexible a Luxury Line. Samozrejmosťou sú tašky určené pre gastronómiu a prenos resp. darovanie vína.

04

POTLAČ podľa vašich želaní

Tašky zo základnej ponuky / e-shop/ sa dotláčajú sieťotlačou v maximálnom počte 5 farieb. Tašky na zákazkovú výrobu sa potláčajú flexotlačou alebo ofsetovou tlačou.

Počet farieb 6 + CMYK. Samozrejmosťou pri takýchto produktoch je celoplošná potlač, lesklá alebo matná laminácia, UV lak, ražba atď. Ponúkame komplexné služby vo finálnej grafickej a printovej úprave

05

RECYKLOVANÝ PAPIER FSC certifikát

Trend je jasný: obnoviteľné zdroje a ekológia. Naša firma dbá na to, aby všetok papier, ktorý pre tašky a obaly vyrábame a dovážame, pochádzal z ekologických, obnoviteľných a recyklovateľných zdrojov.

Naša firma ponúka ako jedna z mála na Slovensku celý sortiment z papiera z recyklovateľných a recyklovaných zdrojov. Naše tašky a obaly spĺňajú požiadavky zákona SR o odpadoch ako aj náročné podmienky EÚ.

CHARAKTERISTIKA PROFIL

CHARAKTERISTIKA

POTLAČ HOTOVÝCH TAŠIEK

TAŠKY NA VÝROBU